fason-bakim-urunleri-dolumu

Fason Bakım Ürünleri Dolumu

Fason Bakım Ürünleri Dolumu ; Ravive Kozmetik olarak bir çok bakım ürünün üretimini yapmaktayız. Bunlar başlıca ; tonik , şampuan , duş jeli , bakım yağları , aseton , anti-aging kremler, beyazlatıcı kremler, leke giderici , yağ yakıcı kremler gibi çok çeşitli alanlarda formülasyonlarımız ve fason dolum hizmetlerimiz mevcuttur.

Bakımın ve Ürünlerinin Günümüzdeki Önemi ?

Aslında bakım sadece günümüze ait bir olgu değildir. İnsanlığın bilinen ilk anından beri , kendini temizleme ve karşı cinse beğendirme isteği mevcuttu. Daha önce zamanlarda saçların güzel ve temiz olması , sonrasında cildin parlak ve pürüzsüz olmasına dikkat edildi. Yıllar içerisinde her zaman güzellik olguları değişse de tek değişmeyen şey bakımlı olmaktı , özellikle de karşımızdaki insanda en çok ve ilk gördüğümüz yeri “Cildi” oldu.

Daha sonraki zamanlarda temiz , güzel ve bakımlı olmak üst statüde ki insanlara özgü bir olgu olarak anıldı. Ve günümüzde de bakımın ve doğru ürünlerin değeri oldukça biliniyor. İnsanlar artık güzellik kaygısından ötürü estetik ve bakımı hayatlarında birinci sıraya almış durumdalar. Bundan ötürü çok yüksek bir arz-talebi bulunan ürün grubudur. İyi bir fizibilite çalışmasıyla ciddi ciroların yapılacağı kanaatindeyiz.

Fason Tonik Dolum

Fason Bakım Ürünleri Dolum deyince cilt için tonik üretim, kişisel bakım ürünleri arasında bulunan hem kadın hem de erkekler tarafından cilt bakımı için kullanılan kozmetik ürünü fason tonik üretimi yöntemiyle de yapılmaktadır. Fason Bakım ürünleri dolumu ile firmalar maliyetlerini düşürerek avantaj ve kar elde etmiş olurlar. Fason Bakım Ürünleri Dolumu ,eğer bir tesisiniz yok ise Private Label şeklinde ürettirmeniz size büyük avantajlar sağlayacaktır. Ülkemiz dışında gül suyu bir cilt toniği olarak kullanılmaktadır. Gül suyunda ekibimiz Türkiye de ilklere imza atmıştır. Uzun yıllardan beri gül suyunu hem yurtiçinde hem de yurtdışında sayısız gönderimler sağlamıştır. Cilt toniği başlığı altına almak istedik çünkü globalleşen dünyada çok ciddi rakamlarda toniğe olan rağbet özellikle de gül ve esansını içeren aromalar tercih ediliyor.

Fason Şampuan Dolum

Fason şampuan dolumu ile firmaların işlemi oldukça kısa ve pratik şekilde gerçekleşir. Fason şampuan üretimi sayesinde firmaların üzerindeki yük azaltılmış olur, firmaların üretim işlemi ile uğraşmadan pazarlamaya geçmesine yardımcı olur. Şampuan saç sağlığı açısından oldukça önemlidir. Yanlış şampuan kelliğe yol açmakla beraber , psikolojik bozukluklara kadarda gidebilir. Doğru şampuan seçimi ve ürünün ar-ge sürecinde sizlerle beraber olmaktan mutluluk duyarız.

Fason Duş Jeli Dolum

Fason duş jeli dolumu noktasında modern makine gücünden faydalanılarak gerçekleştirilir. Çok çeşitli kokularda ve boyutlarda üretimi sağlanabilir. Hızlı tüketim mamülü olarak adlandırabiliriz bir nevi . Fason duş jeli üretiminde modern makineler sayesinde daha hızlı, seri, hassas ve hijyenik şekilde üretim işlemi gerçekleştirilirken daha az işçiliği de gerek duyulmaktadır.

Bakım Yağları Dolumu

Fason bakım yağları dolumu işlemi yaptıracak firmanın çok daha hızlı ve kolay bir şekilde yaptırabilmesine olanak sağlar. Seri şekilde fason üretim yapılmasını sağlayan sıvı dolum makineleri ile üretim işlemi oldukça pratik ve az iş gücü ile yapılmaktadır.

Ravive Cosmetics Size Kişisel Bakım Önerilerinde Bulunuyor

Kişisel bakımda ilk önceliğimiz , yüzümüz olmalı. Yüz temizliği ve bakımı her gün yapmanız gerekiyor. Sabah ve akşam mutlaka yüzünüz iyi bir sabun ile yıkanıp , cilt toniği kullanılmalı , sonrasında iyi (su bazlı olması tercih) bir nemlendirici ile kurumasını engellemesini. Nemli bir cilt geç yaşlanır ve kırışıklıklar meydana geç gelir. Eğer ki cildiniz de siyah noktalar ve bölgesel yağlanmalar mevcutsa gül suyu ve soda ile temizleyip sonrasında cilt maskesi yapmalısınız.

Cildiniz ve vücudunuz içinde kurumamasına özen göstermelisiniz , sık sık peeling yapılmasını öneriyoruz. Günlük rutin olarak duşunu alın ve sonrasında bakım yağları ile cildinizi nemlendirin.

Saç olarak size şu ürüne yönelin kesinlikle diyemiyoruz. Sebebi ise önce saç cinsinizi çok iyi bilmeniz gerekiyor. Daha sonrasında ona göre şampuan ve besleyeci vitaminlerle desteklemeni gerekiyor. Yaz aylarında ise Tuzlu sudan sonra mutlaka tatlı su ile arındırmanız gerekiyor , güneşte o şekilde kalması saçınızın kalitesini düşürecektir.

Fason Üretimde Doğru Firma Seçimi

Fason Üretimde, firma seçimi esnasında ön plana konulması gereken bazı maddeler şunladır; yetenek, deneyim, uyum, kapasite, personel, ekipman, konum ve finansal yönetimdir.

Fason üretimde, müşterilerinin taleplerini en iyi şekilde ve belirlenen zaman çizelgesine uyum sağlayarak üreten firmamız doğru bir seçeneğin başlangıcıdır.

Yukarıda söz edilen tüm şartlar sizin için tamamsa doğru firma seçiminde ikinci aşamaya geçelim. Durum tespiti yapmak, hiçbir şeyi şansa bırakmamak anlamına gelir. Hiçbir şeyi gözden kaçırmamalısınız. Aşağıdaki sorular sektöre veya projeye göre değişebilir. Ancak fason üretim firmasına sorulacak bazı iyi sorular şunları içerebilir:

  • “Fikri mülkiyetimiz (patent, vb.) için ne gibi destekler sağlıyorsunuz?”
  • “Fiyatlandırma şeffaf mı; herhangi bir gizli ücret veya maliyet olacak mı?”
  • “Siparişten siparişe herhangi bir tutarsızlık yaşar mıyız?”
  • “Projemizle ilgilenen özel ve nitelikli bir irtibat noktası olacak mı?”
  • “İletişimde sorunsuz akışı sağlamak için ne gibi süreçlere bizi dahil edeceksiniz?”

İşte tüm bu sorular doğru firma seçimine sizi yönlendirecek ve ihtiyacınız olan ürünün fason üretimi için hızlıca karar vermenizi sağlayacaktır.

Fason Bakım Ürünleri Dolumu için firmamızla iletişime geçmeniz halinde , hem süreç hem de fiyat hakkında detaylı bilgi alacaksınızdır.