Fason Deodorant Üretimi

Fason Deodorant Üretimi

Bir markanın, kendi standartlarına uygun olarak bir ürünün üretimini başka bir üreticiye ürettirmesi, fason üretim olarak adlandırılır. Özellikle kozmetik ürünlerinde sıklıkla tercih edilen bir yöntem olduğundan, firmalar farklı alanlarda tecrübeli olmasalar bile tecrübeli üreticilere o ürünü ürettirip, alana dahil olabilirler. İşte bunun en önemli örneklerinden bir tanesi de hiç kuşkusuz ki fason deodorant üretimi olarak bilinir. Şimdi konunun detaylarından bahsedelim.

Fason Deodorant Nedir?

En önemli kişisel bakım ürünlerinden bir tanesi olan deodorant, ter kokusunu önlemesi sebebi ile yoğun kullanılmaktadır. Ancak çok geniş bir alana hitap ettiğinden, çeşitli markalar deodorant üretimini kendileri yapamadıklarında, farklı üreticilere yaptırırlar. Böylece deodorant markanın standartlarına göre, profesyonel şekilde üretilmiş olur. Ayrıca fason deodorant üretimi ile;

 • Üretici ürün satışı ve pazarlaması ile ilgilenmek zorunda olmaz.
 • Fason üretim yapan firma, herhangi bir üretim sürecini kontrol etmek durumunda değildir.
 • Marka üretim deneyimine sahip olmadan, profesyonel şekilde üretilen ürünleri, kendi pazarlama stratejileri ile hedef kitlesine pazarlayabilir.

Yukarıda da görüldüğü üzere, fason deodorant üretimi ile üst seviye standartlarda üretilen ürünler, markaların pazarlama stratejileri ile hedef kitleye en etkili şekilde ulaştırılır. Bu durum da fason üretimin son dönemde ne kadar fazla tercih edildiğini göstermektedir.

Fason Deodorant Üretimi Neden Önemlidir?

Günümüzde kişisel bakım ürünlerine olan talep çok fazla. Bu da yeni ürünlerin piyasaya sürülmesi ve deneyimlenmesini gerektiriyor. Ancak alan çok geniş olduğundan, üretim tecrübesi olmayan markaların da bu alana dahil olması mümkün. Peki, bu nasıl oluyor? Tabii ki fason üretim ile.

Fason üretim sayesinde markalar ürünün üretimi ile ilgili herhangi bir aşamada yer almadan, profesyonel şekilde üretilmiş ürünlere sahip olabilir. Bu şekilde kendi logosu ve markasını kullanarak ürünleri satabilir, pazarlamaya odaklı çalışabilir. Deodorant da son derece sık kullanılan kişisel bakım malzemesi olduğundan, üretim sürecinde kaliteden taviz verilmemiş olacaktır. Ayrıca üretilen deodorant üzerinde markanın kendi adı ve logosu yer alacağı için müşteriler marka sadakati oluşmuş bir markadan bu ürünleri almaya daha sıcak bakacaklardır.

Fason Deodorant Üretimi Nasıl Yapılır?

Üretim sürecini profesyonel şekilde, teknolojik cihazlar yardımıyla ve sağlığa uygun şekilde gerçekleştiren firmalar, farklı markalar için deodorant üretebilir. Buna da fason deodorant üretimi adı verilir. Peki, üretim nasıl gerçekleştiriliyor?

 • Öncelikle sizden deodorantın hammaddeleri ile ilgili bilgi alınmaktadır. Hammaddeleri sizin karşıladığınız gibi üretici firma da karşılayabilir. Bu durum fiyatı etkileyecektir.
 • Sonra belirtilen standartta, ölçüde ve sayıda üretim gerçekleştiriliyor.
 • Üretim sağlığa uygun şekilde, Sağlık Bakanlığı kriterlerine göre tamamlanıyor.
 • Kullanılan teknolojik cihazlar sayesinde üretim adımları profesyonel şekilde gerçekleştiriliyor.
 • Üretim adımları otomatik cihazlar tarafından gerçekleştirildiğinden, el değmeden üretim tamamlanabilmektedir.

Yukarıda da görüldüğü üzere, fason üretim konusunda üst düzey tecrübeye sahip Ravive Private Label firmamız, talep ettiğiniz standartlarda üretim gerçekleştirecektir.

Fason Deodorant: Ravive Private Label

Üretim sürecinde yer almanıza gerek kalmadan, beklediğiniz standartlarda fason deodorant üretimini gerçekleştirerek, memnuniyetinizi sağlıyoruz. Uzun yıllardır yer aldığımız fason kozmetik üretimi sürecinde bir marka haline gelerek, taleplerinizi en yeni teknolojiler vasıtası ile karşılıyoruz. Ayrıca üretim sürecinde;

 • Son teknolojik cihazlar,
 • Sağlık Bakanlığı kriterlerine uygun malzemeler,
 • Uzman ekip arkadaşları ve
 • Uygun fiyat garantisini sağlamaktayız.

Ravive Private Label olarak, daima memnuniyet odaklı çalıştığımızı belirtmek isteriz. Bu nedenle pek çok markanın fason deodorant üretimini başarıyla gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Siz de fason deodorant üretimi hakkında daha fazla detay öğrenmek ve hizmet için görüşmek isterseniz, bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.