Fason Parfüm Dolumu

Fason Parfüm Dolumu

Fason parfüm dolumu , hakkında detaylardan bahsetmeden önce, parfüm hakkında genel bir bilgi vermek istedik. Parfüm, bilinen insanlık tarihinin ilk zamanlarına kadar dayanır. Hatta eski tabletlerde ilk insanın dünyaya geldikten sonra misk kokusu sürdüğünden dahi bahsedilir. Sonraki zamanlarda Mısır Döneminde parfüm kullanıldığına dair bazı olgular bulunmuştur. Güneş tanrısı Ra’ya güneş batana kadar kokulu otları yakıp , ona adama yaparlarmış. Parfümde Latince kokulu duman anlamına buradan gelmektedir.

Yıllar içerisinde gelişen teknolojiyle beraber kokular konusunda da insan kendini geliştirmiştir. İlk zamanlardan bu zamana insanoğlunda değişmeyen bir olgu ve materyal olarak günümüze geldi ve geleceğe de kendini geliştirerek gidecektir.

Koku alma duyusu , direk beyne en yakın şekilde hissedilen duyudur ve koku konusunda beyni kandıramazsınız. Parfüm hem karşı tarafın dikkatini çekmek için hem de kötü kokuları bastırmak amacıyla kullanılmıştır. Koku hakkında birçok kitap ve film mevcuttur. Bu kadar bilgiye sahip olunmasına rağmen günümüzde hala gizemini koruyan bir konudur. Bazı zamanlarda duyduğunuz bir koku sizi çok eskideki anılarınıza alıp götürebiliyor. Ya da kötü bir kokuya maruz kaldıktan sonra kendinizdeki anlık düşük mod ya da güzel bir kokunun size hissettirdiği o güzel enerjik duygu tarif edilemeyen bazı noktalar ..

Parfüm yapmanın birçok ince noktası mevcuttur. Bunlar genel olarak bitkisel ve hayvansal esansların , çeşidine göre etil alkolle birleşip , bazı kimyasal fermantasyonlardan meydana getiriliyor. Kokular , herkeste aynı durmuyor , tende bulunan koku ile birleştiğinde çok farklı bir patlama meydana gelebiliyor.

Biz Ravive Cosmetics olarak , parfüm üretim sürecinin her anında sizlerle beraberiz. Hedef kitleniz , gireceğiniz piyasa, hedef satış fiyatınıza göre gerek esans seçiminde gerek yapım aşamasında gerekse tasarım sırasından A-Z ‘ ye size yardımcı olacak tecrübeli ekiplerimiz mevcuttur. Bu zamana kadar markası bilinen bir çok kokunun yaratımında rol oynadık , bundan sonrası içinde sizler için bu hizmeti sunmaktan memnuniyet duyarız.

Peki Biz Bu Sürecin Neresinde Sizlerle Olacağız?

-Bu süreçte işveren ve üretici olarak ikiye ayrılıyor .Biz Ravive Kozmetik olarak üretici kısmında yer alıyoruz

-Süreçte, işveren (siz) isterseniz bütün materyalleri bize teslim ediyorsunuz, bunlar esans, alkol, kutusu, şişe takımı, standı gibi. Biz sizler için belirlediğiniz reçetede karışımı yapıp, özel derecede sabit kalan parfüm odalarımızda dinlendiriyoruz. Sonrasında da dediğiniz tarihte üretime girip, size teslimatını yapıyoruz.

-Bir diğer süreç ise, hangi pazara, nasıl bir ürünle girmek istediğiniz hakkında bize detaylı bilgi veriyorsunuz. Sonrasında size uygun olan esansları seçip, en uygun fiyata ideal olan alkolü alıp, şişe takımı ve kutucusuyla sizi görüştürüyoruz. Ve kararınızı verdikten sonra tekrardan fason parfüm dolum sürecine giriyoruz.

-Bunlar gerçekleşirken, size kurumsal kimlik çalışmasında da, web sitenizde, reklamlarınızda, etiket ve ambalaj tasarımınızda da yardımcı olabiliyoruz.

Fason parfüm dolumu, üretici firmaların fason üretimle tercih ettiği önemli işlemlerden biridir. Sıvı ürünlerin üretimleri, firmalar tarafından fason üretimi yapan firmalar aracılığı ile hızlı ve kolayca yapılabilir. Tam otomatik makinelerle fason parfüm dolumu işlemleri gerçekleştirilmektedir. Makinelerle işlemi daha hızlı, daha pratik ve daha kolay bir biçimde gerçekleşmesi sağlanır. Hijyenik ortamlarda otomatik makinelerle yapılan  fason parfüm dolumu işlemleri ile müşterilerimize güven sağlayarak uygun ve kaliteli işlemin sunulmasını sağlarız. Fason olarak yapılmasında en büyük avantaj maliyet ve iş gücünün ciddi oranda azaltılmasıdır. Bunun yanı sıra, Ravive Private Label sektörde uzun yıllar elde ettiği tecrübe sayesinde, firmaların markalaşmasına katkı sağlar.

Fason Parfüm Dolumu Nasıl Yapılır?

Fason parfüm dolum işlemi otomatik makinelerle yapılırken, kontrol panellerinden dolum ayarları yapılarak istenilen ürün elde edilir. Kolay ayarlama işlemi ile operatörlerin panel üzerinden eş zamanlı dolum hacimlerini okumasına da imkan sağlar. Dolum şekliyle, işlemdeki şişelerin eşit ve tekrarlanabilir olarak dolum gerçekleşir.

Fason Üretimin Ekonomik Katkısı

Müşterilerimizin ürününü fason ürettirmek için firmamız ile anlaşması doğrudan kar demektir. Bu kar üretimdeki maliyetin düşürülmesi ve iş gücü için çalıştıracak işçilere fazla para verebilmesine kadar gider. Fason üretimler üretimdeki maliyetin düşürülmesinde etkilidir.

Fason üretim, şirketler için üretim maliyetini en aza indirmeye yardımcı olur. Bu kapsamda şirket ürünlerini kendi üretecek olsa bile yüksek maliyetler bu üretimin önündeki en büyük engeldir.

Bunun yerine Ravive Private Label gibi fason üretim yapan bir fason üretim firması ile çalışmak hem ekonomik hem de yetkinlik açısından tüm üretim prosesini optimum düzeyde az maliyetle karşılamanızı sağlayacaktır.

Ravive Private Label farklı müşteriler için büyük miktarda ürün üretmektedir. Bu da toplu olarak az maliyetli ve kaliteli ürün elde etmenize yardımcı olur.  Fason üretim için ürün ne kadar çok üretilirse maliyet o kadar az görünecektir. Fason üretim, tekniği ve üretim tecrübesi açısından üst seviye bir profesyonellik gerektirir.

Neden Ravive Private Label’i Tercih Etmelisiniz?

Ravive Private Label olarak, uzun yıllar elde ettiğimiz sektör tecrübemiz sayesinde, sıvı üretim işleminin kusursuza yakın gerçekleşmesini sağlar. Bunun yanı sıra uzman ekibimiz ve yüksek kalite anlayışımızla, sizin işinizi kendi işimiz gibi benimsiyor ve çalışıyoruz. Uygun fiyat seçeneklerimiz ve hızlı teslimat ayrıcalıklarımızla hizmetinizdeyiz. Fason parfüm dolumu fiyat teklifi almak için hemen bizimle iletişime geçin.