Fason Şampuan Dolumu

Fason Şampuan Dolumu

Büyük ya da küçük firma olması fark etmeksizin, dünyada pek çok firma fason üretimi tercih ediyor. Çünkü bu şekilde üretim ve satış aşamaları farklı firmalar tarafından gerçekleştirildiğinden, üretimdeki kalitenin artması da sürpriz olmuyor. İşte bunun için şampuan gibi önemli bakım malzemeleri, fason üretim sayesinde kullanıcılara ulaştırılmaktadır. Biz de bu süreçte Ravive Cosmetics olarak, fason şampuan dolumu hizmeti ile yanınızda yer alıyor, size üst düzey standartlarda fason şampuan üretimi sunuyoruz.

Fason Şampuan Üretimi Nasıl Yapılır?

Son dönemin en önemli üretim anlayışlarından bir tanesi olan fason üretim, özellikle 1960’lardan sonraki işçi grevleri ile ortaya çıkmıştı. Böylece üretim yapan firmalar ile satıcı markalar ayrılarak, üretim ve satış farklı ellerden gerçekleştirilmeye başlandı. Biz de pek çok bakım ve kozmetik ürünün fason üretim ağında yer aldığımızdan, bizi tercih ederek şampuan gibi pek çok ürünün dilediğiniz sayıda üretilmesini sağlayabiliyorsunuz. Peki, bu süreçte nasıl hareket ediyoruz?

 • Öncelikli olarak fason şampuanların standartlarını belirliyor ve belirtilen standartlarda bir adet örnek üretim gerçekleştiriyoruz.
 • Bu örnek ürünün kalite standartlarına, AR-GE sonuçlarına ve Sağlık Bakanlığı kriterlerine uygun olup olmadığını kontrol ediyor, sonrasında markaya kontrol için ürünü sunuyoruz.
 • Bundan sonraki aşama ise ürünün belirtilen sayı, boyut, içerik ve standartlarda üretilmesidir.
 • Geniş üretim tesisleri, teknolojik altyapı ve uzman çalışanlarımız ile üretim ve ardından dolumu gerçekleştiriyoruz.
 • Dolumdan sonraki aşamada ambalajlama, paketleme ve baskı ile ilgili talepler olursa, Ravive Kozmetik olarak gerçekleştirmekteyiz.

Özel üretim aşamalarımızdan geçerek, Sağlık Bakanlığı kriterlerine uygun olarak üretilen şampuan dolumu hizmetimiz sayesinde siz de kaliteli şampuanlara sahip olabilirsiniz.

Yüksek Üretim Standartlarında Şampuan Dolumu

Şampuan, kişisel temizliğin en önemli ürünlerinden bir tanesi olup, her geçen dönemde kullanım sıklığı artmaktadır. Ancak yüksek talebi karşılamak için yeterli arzın da olması gerektiğinde, bu durumda fason üretim ortaya çıkıyor. Biz de yüksek üretim standartlarına sahip olduğumuz için, her türlü kaliteyi ön planda tutarak, cilt sağlığına uygun fason şampuan dolumu ve üretimi gerçekleştirmekteyiz. Peki, bu süreçte kalitemizi nelere borçluyuz?

 • Sektörde uzun yıllardır yer alıyoruz.
 • İstanbul, Ankara, İzmir, Tekirdağ, Kocaeli, Gebze, Çorlu ve Marmara Bölgesi’nin önemi sanayi bölgelerinde üretimlerimizi tam kapasiteli şekilde gerçekleştiriyoruz.
 • Üretim aşamalarının tamamında, eğitimli, uzman ve birbiri ile çalışma disiplinine sahip çalışanlarımız yer almaktadır.
 • Tesislerimizde son teknolojinin ve üretim anlayışının getirdiği tüm olanaklar yer almaktadır.
 • 2020 yılında yenileme çalışmalarına gidilerek, makinelerimizin tamamı değiştirilmiştir.
 • Üretim kapasitemiz son dönemde 6 kat artmış ve gelen talebe göre üretim hacmimiz daima arttırılmaya devam edilmektedir.
 • Üretim standartlarımız geliştirilmektedir.
 • Dolum ve üretim işleminden önce AR-GE, kalite kontrol ve Sağlık Bakanlığı kontrolleri gerçekleştirilmekte, ilgili onayın ardından seri üretim ve dolum işlemlerine geçilmektedir.

Yukarıda da görüldüğü üzere, standartların üzerinde fason şampuan dolumu hizmeti için size beklentilerinizin üzerinde hizmetler sunmaktayız. Bunun için Ravive Private Label olarak, sektörün önemli fason üreticilerinden biri olmaya devam ediyoruz.

Fason Şampuan Üretim Maliyeti

Maliyet, her üretimin temel kontrol noktaları arasındadır. Bunun için seri üretim ve dolum sürecinden önce mutlaka tek şampuan üretim ve dolumunun maliyetini hesaplıyor, sonrasında ilgili şampuan sayısına göre toplam maliyeti çıkarıyoruz. Ayrıca sürecin daha nitelikli, kaliteli ve güvenilir şekilde ilerlemesi için AR-GE sürecimizi her daim uzun tutuyoruz.

Fason şampuan dolumu noktasında önemli bir konumda olan Ravive Cosmetics firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. İletişim kanallarımız üzerinden bizimle iletişime geçerek, fason şampuan üretimi ve dolumu ile ilgili fiyat bilgisi alabilir, hizmet talebinizi iletebilirsiniz.