Hakkımızda

Fason Sıvı Dolum

Fason Sıvı Dolum

Fason Sıvı Dolum Nedir ?


Fason Sıvı Dolum
, yapan firmalar işverenden aldığı içeriği ve ambalajı , istenildiği gibi üretmekle mesuldür. Marka işverene de üreticiye de ait olabilir. Ravive Cosmetics olarak marka değeri yüksek olan dünya çapında tanınan firmaların fason dolum işlerini en iyi şekilde aktif olarak yapmaktayız.

Fason Sıvı Dolum Kapasitesi Nedir?


Dolum tesisimizde pek çok sektör için sıvı dolum yapılmaktadır. Bunlardan en başlıcası Kozmetik sektörüdür.Tesisimizde en önem verdiğimiz şey , makine teknolojisi ve iş güvenliğidir.Yıllar içerisinde gelişen teknolojiye ayak uyduran Ravive Cosmetics olarak 2020 yılında yeni bir revizyona giderek tüm makinelerinde değişime uğramış ve toplam kapasitesini en az 6 kat arttırarak , yüksek hacimlerde üretim standartlarına ulaşmıştır.

Fason Dolum Olarak Neler Talep Edebilirsiniz?

 

Fason Dolum , çok yönlü bir eylem olduğu gibi sektörel bazda yeterince açık ve nettir.Daha çok kozmetik sektöründe aklınıza gelen bütün akışkan sıvı dolumların üretimi yapılmaktadır.Bunlardan başlıcaları hizmetlerimizde de aktardığımız gibi , kolonya , parfüm, bakım ürünleri , oda parfümleri , oto bakım ürünleri , deodorant gibi sayısız çeşidin dolumu mevcuttur.

İletişim

 

Müşterilerimizin taleplerine en hızlı şekilde yerine getirmek önceliğimizdir.Talepleriniz için iletişime geçiniz.